Dieta dla leniwych

Dieta dla leniwych

Uwielbiamy tak zwane diety dla leniwych. Bo oczywiście leniwi pozostaną grubi, choćby nie wiem co. Leniwi nie chudną, bo nie chce im się ruszyć tyłka z kanapy, tylko spią….Leniwi nie ruszają tyłka, bo ich tyłek jest wielki i ciężko go ruszyć. Leniwi jedzą, bo nie chce im się przestać jeść. Sa na to zbyt leniwi.

dieta dla leniwych

A tu, proszę. Tu i ówdzie pojawia się jakaś propozycja, zatytułowana: dieta dla leniwych. Oczywiście, nie ma siły, by taka dieta zadziałała. I to nam się podoba, bo my nie chcemy schudnąć. I my lubimy tego typu propozycje. Jednak są ludzie, którzy nie dzielą naszego otyłego sposobu patrzenia na świat i oni z nadzieją spoglądają na diety dla leniwych, bo wydaje im się, że będą mogli bez wysiłku zrzucić parę kilo.

Ostrzegamy. Jeśli naprawdę chcesz zrobić coś ze swoim życiem, nie oczekuj, że zrobisz to w leniwy sposób. Zmiana boli. Boli zawsze. Gdy trzeba zmienić sposób odżywiania się w sposób radykalny, a lubi się jeść, ból może być naprawdę przykry.

dieta dla leniwych 2

Dlatego my znamy wiele radosnych sztuczek, jak odchudzać się nieskutecznie. No ale my chcemy odchudzać się nieskutecznie i diety dla leniwych są dla nas jak bliscy przyjaciele.

Ktoś, kto chciałby jednak odtłuścić zatłuszczone ciało, niech nie oczekuje, że osiągnie to z czymkolwiek, co zawiera w nazwie przymiotnik leniwy.

Nic z tego. To smutne, ale tak to już jest.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *